Το πλήρες ψηφοδέλτιο νίκης του Νικόλα Κάτσιου στο δήμο Σουλίου - Θεσπρωτικοί Αντίλαλοι

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Δευτέρα, 13 Μαΐου 2019

Το πλήρες ψηφοδέλτιο νίκης του Νικόλα Κάτσιου στο δήμο Σουλίου


Από 41 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους αποτελείται το πλήρες ψηφοδέλτιο νίκης του Νικόλα Κάτσιου υποψηφίου δημάρχου Σουλίου και επικεφαλής της δημοτικής παράταξης «Τόπος Αξιών».
Είναι το πρώτο πλήρες ψηφοδέλτιο που κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο Θεσπρωτίας στην Ηγουμενίτσα με τον ανώτατο επιτρεπτό αριθμό υποψηφίων και περιλαμβάνει τα εξής ονόματα:

ΚΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(Υποψήφιος Δήμαρχος Δήμου Σουλίου)

Εκλογική Περιφέρεια Αχέροντα
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1.   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ  του ΠΑΥΛΟΥ         
2.   ΓΚΕΚΑΣ ΜΑΝΟΛΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ    
3.   ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΛΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  
4.   ΛΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ          
5.   ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ     
6.   ΝΤΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 
7.   ΝΤΡΙΤΣΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΕΝΙΟΣ) του ΒΛΑΣΗ      
8.   ΣΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ    
9.   ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΤΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Παραμυθιάς
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1.   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
2.   ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΤΡΑΧΑΝ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3.   ΑΛΕΞΙΟΥ  ΝΤΟΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4.   ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ  ΤΣΙΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΣΑΒΒΑ
5.   ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6.   ΓΚΟΥΛΙΟΥΜΗ ΕΛΕΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
7.   ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8.   ΖΟΡΚΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
9.   ΚΑΓΚΙΟΥΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10.   ΚΑΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΣΙΩΖΟΥ)
11.   ΚΟΥΡΤΗ ΣΥΛΒΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12.   ΚΩΛΕΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
13.   ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14.   ΛΑΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΟΣΜΑ
15.   ΛΕΟΝΤΑΡΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΓΙΑNΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16.   ΜΑΡΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17.   ΜΑΡΚΟΥ ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
18.   ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
19.   ΜΟΤΣΑΝΟΥ  ΔΡΙΜΤΖΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
20.   ΜΠΟΛΟΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
21.   ΜΠΟΛΩΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
22.   ΜΠΟΥΡΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
23.   ΝΤΑΦΛΟΥ  ΓΡΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΠΑΥΛΟΥ
24.   ΝΤΟΥΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
25.   ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
26.   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
27.   ΣΙΑΜΑ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
28.   ΤΣΙΩΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
29.   ΤΣΟΥΜΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
30.   ΦΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
           
Εκλογική Περιφέρεια Σουλίου
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1.   ΜΠΑΛΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2.   ΝΤΡΙΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Post Top Ad

Your Ad Spot